YP3/31/123/1K YALE GEM LOCK LUXE BAGAGE CIJFERHANGSLOT ZWART.
A000306727 - Assa Abloy Hangsloten
MPN: A000306727 EAN: 4893862049784 DGE: 5206600 Locatie: Merk: Assa Abloy
Levertijd: 3 – 5 werkdagen
Yale YP3/31/123/1K
Reicijferslot, zwart, 31 mm, 3 cijferwieltjes, beugel dikte 3,5 mm
Veilig reizen
Helpt je koffer, rugzak, sporttas of andere belangrijke voorwerpen binnenshuis te beveiligen.
Eenvoudige ontgrendeling
Het hangslot is voorzien van een beugel met drukknop voor eenvoudige ontgrendeling.
Veilig en robuust
Veilige handgreep
Het geribbelde oppervlak zorgt voor een goede grip.
Afmetingen
Lichaamsbreedte 33 mm
Lichaamshoogte 45,6 mm
Lichaamsdiepte 12 mm
Beugel Ø 3,5 mm