ILOQ S5 Europrofiel dubbele cilinder

D5S.220.SB - Iloq Elektrische cilinders
MPN: D5S.210A.SB EAN: DGE: 11123733 Locatie: Merk: Iloq
Met of zonder SKG3
Met of zonder RTC
Vanaf € 759,88 (€ 628,00 excl. BTW)

ILOQ Europrofiel dubbele cilinder (30/30 mm), SB met of zonder SKG3 en één of twee RTC's. De zelfaangedreven iLOQ D5-cilinder genereert de benodigde elektrische energie uit de insteekbeweging van de sleutel. Via de D2D-commuicatie is het mogelijk om de blocklist bij te werken. Het zelfvoorzienende iLOQ S5-systeem is een nieuwe generatie van vergrendelingssystemen die moeilijk te beheren mechanische en elektromechanische vergrendelingen die afhankelijk zijn van een externe voedingsbron, zoals batterijen, vervangt. Het sterk versleutelde systeem maakt een flexibel en veilig toegangsbeheer mogelijk en zorgt voor een hoge mate van veiligheid in veeleisende panden zoals commercieel vastgoed, kantoorgebouwen en woningcorporaties.

D5S.200.SB - Zonder SKG Zonder RTC
D5S.200A.SB - Met SKG3 Zonder RTC
D5S.200L.SB - Zonder SKG met lange nek Zonder RTC
D5S.210A.SB - Met SKG3 Met 1 RTC
D5S.210L.SB - Zonder SKG met lange nek Met 1 RTC
D5S.210.SB -  Zonder SKG Met 1 RTC
D5S.220A.SB - Met SKG3 Met 2 RTC's
D5S.220L.SB - Zonder SKG met lange nek Met 2 RTC's
D5S.220.SB - Zonder SKG Met 2 RTC's

De cilinder met lange nek heeft een langere ruimte tussen de kop en de cilinder en kan worden gebruikt bij deurbeslagen met kerntrek waarbij het kerntrekrozet ook verwijderd kan worden. De cilinders met een RTC (klok) is voor tijdsregistratie en zijn verkrijgbaar met 1 of 2 RTC's

De iLOQ D5S cilinders halen hun energie uit de beweging van het inbrengen van de sleutel in de cilinder. Hierdoor zijn geen batterijen of bekabeling nodig. Omdat er geen batterijen nodig zijn, zijn de onderhouds- en levenscycluskosten aanzienlijk lager dan die van mechanische of op batterijen werkende elektromechanische sluitsystemen.

De cilinders werken als onderdeel van het iLOQ D2D-netwerk, waardoor het snel en eenvoudig is om verloren sleutels uit het systeem te verwijderen, toegangsrechten te wijzigen en gebeurtenissen te traceren.

De iLOQ S5-productfamilie omvat cilinders, hangsloten en meubelsloten, enz. Het iLOQ S5-systeem kan ook worden uitgebreid tot een systeem voor toegangscontrole op afstand met iLOQ Online producten

Dit product wordt per stuks verkocht.

  • met of zonder SKG3 
  • met één of twee RTC's
  • standaard lengte 30/30
  • batterijloze digitale cilinder voor het iLOQ S5-sluitsysteem
  • cilinder heeft geen batterijen of kabels nodig
  • krachtige en veilige AES256-codering voor gemeenschappelijke cilinder- en sleutelverificatie
  • als onderdeel van het D2D-netwerk fungeert het als informatieontvanger en gegevensdeler
  • initiële programmering via de PC met behulp van het iLOQ P55S.1 programmeertoken dat is aangesloten op de server
  • Modulaire constructie maakt configuratie voor versie met halve, dubbele of draaiknopcilinder mogelijk, evenals bijstelling van cilinderlengte
  • Verlengingen beschikbaar tot 70 mm, in stappen van 5 mm
  • cilinder kan worden ingesteld met toegangsgebieden voor cilindergroepen of individuele cilinders
  • programmeerbare cilinder opent met een compatibele K5S-sleutel
  • blocklist voor enkele verloren sleutels
  • logboekgeheugen voor openingen en openingspogingen (tijdstempels met RTC)
  • ondersteunt tijdsbeperkingen in de vorm van tijdsprofielen (met RTC)
  • herprogrammering met de K5S sleutels of programmeertoken P55S.1
  • bijwerkbare firmware
Heeft u advies nodig over een product?
Bel met onze klantenservice van ma. t/m vrij. van 8:00 - 17:00 uur Bel: 085 04 92 768

Gerelateerde producten

[RESULT]
ILOQ S5 Europrofiel dubbele cilinder

D5S.220.SB